Terminy szkoleń na rok 2020r.

Wszystkie szkolenia prowadzone są w kameralnym gronie 3-8osób dlatego prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na wybrane szkolenia. Zależy nam, aby przekazywana wiedza i umiejętności była jak najbardziej dostępna dlatego dążymy, aby grupy szkoleniowe nie przekraczały 8 osób.


Szkolenia podstawowe 2020r.

*Szkolenie z „Przygotowania fizycznego zawodnika” jest szkoleniem 6cio dniowym. Szkolenie to zazwyczaj realizowane jest w formie 2 zjazdów po 3 dni. Natomiast w podanym terminie realizowane jest w formie 3 weekendów.

Uwaga – Istnieje możliwość odbycia szkolenia indywidualnego lub szkolenia dedykowanego dla określonej grupy odbiorców, czyli z większym ukierunkowaniem na daną tematykę. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z dr Jackiem Światem.


Szkolenia dodatkowe 2020r.


Jak zgłosić swój udział?

Aby zgłosić się na szkolenie prosimy kliknąć „ zgłoś udział” oraz wypełnić krótką ankietę zawierającą pytania odnośnie wybranego szkolenia. Po otrzymaniu ankiety w ciągu 1-2 dni roboczych wyślemy potwierdzenie zgłoszenia na szkolenie. Potwierdzeni jest automatycznie rezerwacją miejsca.

Wolisz kontakt telefoniczny? zadzwoń pod numer: 501 581 536 lub
napisz na jacek.swiat@orma.pl a wszystko ustalimy.